Series
Ratings
32- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0