Series
Ratings
127- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5- WWE: UnrealRated ★ 4.0
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0