Series
Ratings
65
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Daddy FishRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
MaidsRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0