Series
Ratings
15
Lucky RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0