Series
Ratings
84- Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
- TriggerRated ★ 1.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 1.5- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Mercy for NoneRated ★ 1.5
MashleRated ★ 1.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 1.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 2.0

Taxi DriverRated ★ 1.5- Miss Night and DayRated ★ 1.5
Super RichRated ★ 1.5- Queen of TearsRated ★ 1.0
- Eye Love YouRated ★ 1.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
- The BequeathedRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5