Titles you rated
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0
Aldnoah.ZeroRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
유희왕 1기Rated ★ 3.5
To Love-RuRated ★ 4.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Nura: Rise of the Yokai Clan - Demon CapitalRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0
Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 4.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
NARUTO 疾風伝 ナルトの背中~仲間の軌跡~Rated ★ 5.0
NARUTO 疾風伝 忍界大戦・うちはオビトRated ★ 4.0