Series
Ratings
70- The I-LandRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.0- Black MirrorRated ★ 4.0
- Black SummerRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- Lost in SpaceRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Another LifeRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
Bleach: The Arrancar - The Hueco Mundo Sneak EntryRated ★ 3.0
Bleach: The Lost AgentRated ★ 2.0