Series
Ratings
57
My Shy BossRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Can't LoseRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
12 Signs of LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I Love Lee Tae RiRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bride of the CenturyRated ★ 3.5