Series
Ratings
49- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
Halo Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0