Titles you rated

IRISRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0