Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
TwisterRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0