Series
Ratings
50
GleeRated ★ 4.0- EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 5.0
EliteRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- Too Hot to HandleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0