Series
Ratings
76
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
- LTNSRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5