Movies
Ratings
315
Roman HolidayRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
PainedRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.0

My Love, My BrideRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5