Series
Ratings
200- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
- Fallout Season 2Rated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- The TrunkRated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0- The Boys Season 4Rated ★ 4.0
- Fallout Season 1Rated ★ 4.5
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0