Movies
Ratings
1332
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 4.0- MantisRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0- Mission: CrossRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0