Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0- Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 0.5
- Cheer Up, KoreaRated ★ 0.5
- The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5

FirefightersRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5- Mission: CrossRated ★ 2.5
- CobwebRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0