Series
Ratings
167
すいかRated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- The AuditorsRated ★ 3.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
- StagedRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
The Politician's HusbandRated ★ 3.0- Spies of WarsawRated ★ 3.0
D.Gray-manRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.5- The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
- Beat CoinRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.0- MMTGRated ★ 4.0