Series
Ratings
257- The Price of ConfessionRated ★ 1.0
- As You Stood ByRated ★ 0.5
- Gen V Season 1Rated ★ 5.0
The Terminal ListRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Dexter: ResurrectionRated ★ 5.0
- Low LifeRated ★ 5.0
- Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 5.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 5.0
- Zero DayRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 5.0
Dark MatterRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 5.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.0