Movies
Ratings
638
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0