Series
Ratings
148
ポケットモンスターRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 1.0
- Nonstop 1Rated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 1.0- Blue TowerRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 4.5