Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 2.5- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- Kakegurui TwinRated ★ 3.5
Kakegurui ××Rated ★ 4.0- MedalistRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
おせんRated ★ 2.5- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0