Series
Ratings
139- Tastefully YoursRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
- Human From TodayRated ★ 1.5
- To My Beloved ThiefRated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- How Dare You!?Rated ★ 2.5
- Glass HeartRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Romantics AnonymousRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5