Series
Ratings
29
New AmsterdamRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 대학입시의 진실Rated ★ 5.0
- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Pan AmRated ★ 4.0
SilkRated ★ 3.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5