Movies
Ratings
100
The TowerRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5- Sex Is ZeroRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5