Titles you rated

7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 3.0

Miss RipleyRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 2.0