Series
Ratings
80
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 1.0
Ballers Season 2Rated ★ 3.5
BallersRated ★ 4.5- ArcherRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0