Movies
Ratings
417
#AliveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5