Series
Ratings
58
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
HelixRated ★ 3.5
Numb3rsRated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 4.0- TouchRated ★ 3.5
TouchRated ★ 4.5
CastleRated ★ 4.5
Battlestar GalacticaRated ★ 4.5
CastleRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.5