Series
Ratings
33
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0