Series
Ratings
31
Secret GardenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.0