Series
Ratings
77- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- HappinessRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- My NameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0- Racket BoysRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0