Series
Ratings
67
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
She is WowRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Swallow the SunRated ★ 0.5- White ChristmasRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 1.0
Me too, Flower!Rated ★ 0.5