Titles you rated
- Queen MantisRated ★ 2.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- A Shop for KillersRated ★ 1.0
- Nine PuzzleRated ★ 1.5
- Shop of the LampRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
- 퍼펙트 리그 2024Rated ★ 2.5
- RevenantRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
- Inspector KooRated ★ 3.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0