Series
Ratings
118- The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
- Worst Ex EverRated ★ 3.0
- Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- Waco: American ApocalypseRated ★ 3.5
- American NightmareRated ★ 4.0
- Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.5
- Elize Matsunaga: Once Upon a CrimeRated ★ 3.0
- American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0