Series
Ratings
29
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0

God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0