Series
Ratings
23
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 0.5- Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
OwarimonogatariRated ★ 5.0
Owarimonogatari IIRated ★ 5.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 5.0
Zoku OwarimonogatariRated ★ 5.0
恋物語Rated ★ 5.0
鬼物語Rated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0