Series
Ratings
34
SKY CastleRated ★ 4.5
Who Killed Daigoro Tokuyama?Rated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Ao no SP: Gakko nai Keisatsu Shimada RyuheiRated ★ 4.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi NeoRated ★ 3.0
Detective NoviceRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 2.5- My NameRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0- 電影少女 ~VIDEO GIRL MAI 2019~Rated ★ 2.5