Series
Ratings
33
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
- MessiahRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 5.0
- Inspector KooRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- BoJack HorsemanRated ★ 4.0