Series
Ratings
539
CSI: NYRated ★ 3.0
War and PeaceRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 4.5- The Passing BellsRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5- Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
The Night ShiftRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.5
Code BlackRated ★ 4.5
Chicago MedRated ★ 3.5
Chicago JusticeRated ★ 4.0- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0