Titles you rated
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- And Just Like That... Season 3Rated ★ 2.0
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- The IdolRated ★ 2.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.5- And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0- Matsuko, Real SuruRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
A Couple of CuckoosRated ★ 2.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
- The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 4.0