Movies
Ratings
268
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 2.0- WhiplashRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5