Series
Ratings
51
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5- Singapore SocialRated ★ 4.0
- Somebody Feed PhilRated ★ 4.5
- Twentysomethings: AustinRated ★ 5.0
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- You Me HerRated ★ 4.5
- You Me HerRated ★ 4.0
- Friends from College Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- Dating AroundRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0