Series
Ratings
28
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.5
신들의 장난Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Legal HighRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0