Series
Ratings
25- Hot BrothersRated ★ 3.5
- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
- Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0- Village Survival, the EightRated ★ 3.0
- Village Survival, the EightRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0