Series
Ratings
67
The Red SleeveRated ★ 0.5- King the LandRated ★ 0.5
- 태풍상사Rated ★ 0.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Low LifeRated ★ 4.0
- Study GroupRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 4.0
- The WhirlwindRated ★ 1.5
- The AuditorsRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5