Movies
Ratings
1737
BugoniaRated ★ 3.5
Holy CowRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
EternityRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 4.0