Series
Ratings
119- Middle School Student ARated ★ 1.0
- FamilyRated ★ 1.0
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 1.0
Jang Hee BinRated ★ 1.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
I Do, I DoRated ★ 1.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Love RainRated ★ 1.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
MaskRated ★ 1.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Soonpoong ClinicRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 1.0