Series
Ratings
103
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
New NonstopRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5
Country PrincessRated ★ 2.0
Glass SlippersRated ★ 2.0
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 1.5
SnowmanRated ★ 2.0
Super RookieRated ★ 1.5
Loving YouRated ★ 1.5
Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
1% of AnythingRated ★ 2.5