Series
Ratings
105- TriggerRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.0- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- My NameRated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5